පපීරියා එම්බා ලි. රොස්, පැසීකි නා ජිසූරෝ අදහස අත්හැර

EMBA එය අළුත් වැඩිපුරම අළුත් වැඩක් වන අතර, එය නැවත ලබා ගත හැකි ප්ලාස්ටික් පිට්ටනියකි.

EMBA je česká firma s dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti i k životnímu prostředí. Její ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční paperboard pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
අප පරණ පරම්පරාවේ අතීත උරුමය පිළිබඳව දැනුවත්ව සිටිමු. වර්තමානය දක්වාම අප විසින් ආරම්භ කර ඇති වැඩ සාර්ථකව සංවර්ධනය කිරීමට අප දක්වන කැපවීමයි. අපගේ තරඟකරුවන් ඉදිරියෙන් තවත් පියවරක් ගැනීමට නිරන්තර උත්සාහයක් ලෙස, නිෂ්පාදන ගුණත්වය සහ පාරිභෝගික සම්බන්ධතා පිළිබඳව අවධාරණය කරමු.
අපගේ වෘත්තීය නිපුණතාවයන් සහ අපගේ ඉහළ සුදුසුකම් සහිත කාර්ය මණ්ඩලය, ඉහළම මට්ටමේ සේවාවක් සඳහා දිගු කාලීන සහතිකයක්. අපි නිෂ්පාදන අලෙවි කරන්නේ පමණක් නොව, ලොව පුරා 30 රටවල් වලට වඩා පාරිභෝගිකයින්ට සම්පූර්ණ විසඳුම් සපයයි.

අපි වැවෙන අය:

  • කාබනික නිෂ්පාදන හා නිෂ්පාදන පරිසරයේ ඇති අපගේ සමස්ත වගකීම් සම්බන්ධතාවයෙන් පිළිබිඹු වේ
  • ආචාර ධර්ම යනු සමාගම තුළ සහ පිටත සම්බන්ධතා සඳහා ඉහළම නීති එකක් වීමයි
  • බාහිර හා වෘත්තීමය පාරිභෝගික සේවා අපගේ වගකීමයි
  • සමස්ත සමාගම තුළ ජීවිතයේ ගුණාත්මකභාවය සඳහා අපගේ දායකත්වය සීමාසහිත සමාගම් පරිශ්රයේ සීමා නොවේ
  • කලාපයේ සාර්ථක සංවර්ධනයට අපගේ දායකත්වය වන්නේ ඉහළම රැකියාවයි

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci 10 වසර වලට. Sortiment je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoruකිරීමටšetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN EN ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například අවුරුද්දේ කවරයකිරීමටවර්ල්ඩ් ස්ටාර්.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky පරිසර හිතකාමී නිෂ්පාදන na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a බන්ධකයක්. Zároveň je držitelem certifikace ලට na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

බෙදා හදා
කරුණාකර රැඳී සිටින්න...

ඔබමයි

ඔබේ ඊ-මේල් ලිපිනය පළ කරනු නොලැබේ. අවශ්ය ක්ෂේත්ර සලකුණු වේ *